HAKKIMIZDA


 

Tekstil Boya ve Baskı sektörüne yeni bir bakış, yeni bir soluk getirmek amacıyla 2002 yılında yeni  bir kadro ve yeni bir yapılanma ile faaliyetine başlayan firmamız, Çerkezköy’de 18.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikası, Modern baskı ve boyama teknolojisine sahip makine parkuru , uzman ve yenilikçi  kadrosu ile iddiasını açıkça ortaya koymaktadır.

Firmamız model, desen ve kalite açısından üst düzeyde hizmet verdiği gibi ortaya koyduğu çalışmalarda konforu ve insan sağlığını da ön plana çıkarmaktadır. Boya ve baskı işlemlerinde kullandığımız tüm boya ve kimyasallar Türkiye ve Avrupada, ciddiyeti ve güvenilirliği ile tanınan sektörün köklü firmalarından temin edilmekte olup, hepsi de güvenlik sertifikasına sahip, Avrupa Birliği standartlarında, insan sağlığı açısından zararsız ve kanserojen madde içermeyen ürünlerdir.

Üretimimizin her bir aşamasında Uluslararası CTW (Clear To Wear - Temiz Giyim) ve STW (Safe To Wear - Güvenli Giyim) kriterlerine uyulmaktadır. Firmamız her yıl yapılan INDITEX denetimlerinden başarıyla geçmekte olup INDITEX kabul kriteri olan yeşil bölgede yeralmaktadır. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde kurulu bulunan tesisimiz, Bölge Müdürlüğünün mevcut alt yapı ve arıtma sistemini kullanmakta olup düzenli olarak bu kurum tarafından denetlenmektedir. ISO 14001:2015 Çevre Kalite Sertifikasına sahip olan firmamız bu standartlar doğrultusunda çevreye duyarlı bir üretim politikası izlemektedir. Yönetim sistemimizin temelini oluşturan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları kalitemizi tescilleyen diğer belgelerdir.

İnsanların güvenini kazanmanın zor,  kaybetmenin ise ne kadar kolay olduğunun farkındayız. Bu güveni kazanmak açısından ne kadar çok çalışmak gerektiğinin de bilincindeyiz. İşte bu yüzden global anlamda gittikçe artan bu rekabet ortamında en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermeyi bu güveni kazanmak ve korumak için vazgeçilmez prensipler olarak görmekteyiz. Baskı ve boyama sektöründe yeni bir renk, tanıdık bir yüz olarak hep varız. İnancımız ve gayretimiz, bu rengi hayatın içinde güzel ve kalıcı bir ayrıntı olarak var etmeye devam edecektir.